{\

}

Uczestnik tematu: DiesZMIANA KOMANDOSA

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć Big Grin
Po paru rozgrywkach i paru minutach spędzonych na serwerze dochodzę do wniosku ze klasa KOMANDOS jest za silna Big Grin.
I
Jebany kicajec który unika wszystkiego i jeszcze nie słychać jego kroków nie wspomnę o tym ze chuja nie widać i dostane prędzej czy później wady wzroku :Big Grin próbując znaleźć dziada który kampi za ściana ( czytaj Darek).  

Proponowałbym usunąć mu szanse na odbicie pocisku bo zabicie go snajperem graniczy z cudem :Big Grin skoro czasami umie odbić 3-4 pociski z rzędu.
II
Druga zmianą propozycji byłoby zwiększenie dmg snajpera gdyż na 1 lvl czy tam równo lvlowych postaciach/klasach snajper nie zbiera oponenta na strzała Big Grin.
Rozumiem gdy ktoś ma większy poziom, perk na hp czy cokolwiek ale jeśli mam 10 poziom i 10 statystyk w inta a chłop ma 10 poziom i 5 statystyk w hp bije go w klate i nie ginie  to snajper raczej taki useless tym bardziej patrzeć ze snajper nie ma żadnych umek a jego jedyna sensowna bronią jest awp Big Grin.
Jednym zdaniem minimalnie zwiększyłbym % dmg z awp co do posiadanej inteligencji.
Pewnie po paru kolejnych minutach spędzonych na serwerze nasuną mi się propozycje drobnych zmian więc się tu jeszcze odezwę Big Grin

Pozdrawiam 
Dies

małe JD może Administracja nie zauwazy
Odpowiedz
No jak na komandosa odbijanie pocisku to zdeczka zasilne Big Grin
Odpowiedz
@Asteliks sprawdz temat
Odpowiedz
ja uwazam ze brapon awp jest zbedna ta bron co jest na komandosie jest wystarczajaca
Odpowiedz
koledze chodziło o zwiększenie dmg z AWP na klasie "SNAJPER" i znerfienie klasy Komandos
Odpowiedz
zostało zgłoszone to technika od cod moda w najbliszym czacie poprawi
[Obrazek: Sygnatura.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Skocz do: