• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Uczestnik tematu: KangaTemat Zamknięty Technik Forum

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Zamiast pisać po Właścicielach po priv napiszę tutaj

1. Imię: Dawid
    2. Wiek: 15
    3. Kontakt: Discord,Ts3,GG,Steam,Priv
    4. Znajomość Regulaminu: Zanim napisałem przeczytałem 2x
    5. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym tak  jakby zrobić rewolucję, tzn zmienić grafiki, poprawić wszystkie niedociągnięcia i pomóc administracji w rozkręceniu sieci
    6. Czy miałeś już moderatora lub pomocnika forum jeżeli tak to jakie masz doświadczenie?: Miałem 3 własne sieci, 2x IPB i 1x MyBB. 
    7. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać Pomocnikiem Forum?: Gdyż administracja nie ma za dużo czasu a ja praktycznie ciągle jestem aktywny. Poza tym jestem webmasterem, więc znam się na tym co robię. 
    8. Czas Który poświecę dziennie na forum (około): Myślę, że tak dziennie po 2-3 godzinki jeśli będzie coś dodatkowo do zrobienia mogę posiedzieć około 5 godzin.

P.S. Aktywność na forum nadrobię, posty tak samo, gdyż nie ma co wyskakiwać ze zbędnymi postami. Myślę, że moje podanie przekona administrację. Pozdrawiam Kanga/Dawid
    Ja jestem na NIE

- mlody wiek
    - dopiero co zalozyles podanie
    - moim zdaniem mic na forum nie trzeba zminiac
    + ze chcesz pomoc
    jestem tego samego zdania co @Kleopatra

+chec pomocy
    -Mlody wiek
    -dopiero co zalozyles konto i juz podanie
    - na forum nic juz nie trzeba zmieniac

MAja juz technika [ mnie ]
    Kategorycznie na nie nie wiem co chcesz osiagnac tutaj ale najpierw to posiedz tyle co my z Administracji to moze dostaniesz jaka funkcje Wink
    Jestem na Nie xddd
    Technik forum to musi być osoba zaufana a nie jakaś obca myślisz że ktoś cie przyjmie na technika forum xdd hehe Asterix musi cie poznać zaufać tedy składaj podanie bo tak to widzie teraz średnio na technika Smile
    Ja również zgadzam się z zdaniem innych.
    Na forum nie trzeba nic zmieniać poza tym jesteś za młody a po zatym mamy już technika forum i nie potrzemujemy kolejnego.
    Poza tym ledwo weszłeś na forum i na dzień dobry chcesz technika nie ma takiej możliwości.
    Technikiem może być tylko osoba zaufana a nie ktoś kto pierwszy raz wchodzi na forum.
    Także zgadzam się z innymi i jestem na wielkie NIE !!!!
    Jestem Na [Obrazek: xja2Tlp0_400x400.jpg]

Ledwo założyłeś  Konto i już podanie na technika  nam nie jest potrzebny technik 

[Obrazek: pzo.png]
    [Obrazek: sygnatura.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: