• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Uczestnik tematu: BOKSERPowrot :D?

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Staż na forum: Spory
    Ile dziennie czasu spędzasz na forum?: Prawie jak mam internet na tele tez wchodze
    Jak dobrze znasz ortografię?(0/10): 6/7 Dyslektyk jestem
    Dlaczego ty masz zostać Moderatorem?: Poniewaz jak nie ma Kogos z Administracjii to ja zawszze bede lub tez bylem na tej posadzie lub na Ub Team i jakos pelnilem ta funkcje i tez znam sie z Szerokim jak i Administracja niektora. Rowniez chce wspomniec ze Mialem swoje forum kiedys wiec wiem oco chodzi.
    Czym twoim zdaniem zajmuje się Moderator?: Pilnowaniem porzadku jak i postami,wpisami. Ogolnie dba o dobra Atmosfere.
    Czy pełniłeś już wcześniej funkcję Moderatora?: Tak
    Znasz regulamin?:Tak
    10 reklam naszej sieci: Dogadam sie co do jakiejs wplaty na forum Smile
    Odpowiedz
    Witaj serdecznie

Moim zdaniem nie wiem czy dasz rade ograiac da fora, ale ze wzgkedu na lata jakie sie znamy chce dac ci szanse
    Odpowiedz
    Myślę że warto dać ci tą szanse jestem na wielkie TAK, tym bardziej że znam cię latami, myślę że sobie poradzisz
    Odpowiedz
    no ja powiem tak samo jak @Kleopatra i @Cezar Big Grin ale moze damy sanse Big Grin
    Odpowiedz
    Witam ja również uważam tak jak moi poprzednicy i również jestem na TAK
    Odpowiedz
    Moim zdaniem sie nadasz jestem na tak przyda sie 2 moderator
    Odpowiedz
    Te podanie chyba nigdy nie bd rozpatrzone
    Odpowiedz
    Jestem na NIe
    Piszesz pod swoim podaniem łamanie regulaminu
    moim zdaniem co piszesz podanie na moderatora i łamiesz regulamin nie nie nadajesz sie na Moderatora moim zdaniem musisz czekać cierpliwie adminstracja nie ma czasu też ma swoje życie chodzą do pracy co nie którzy musisz czekać cierpliwie też Axterix pracuje ..
    Odpowiedz
    Oj bokser nie ładnie nas tak poganiać. My mamy swoje życie, pracujemy wszyscy i to nie jest tak że 24/7 na forum jesteśmy.
    Co do podania jestem na.

Nie wiem muszę pomyśleć.
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: