{\

}

Uczestnik tematu: SavageTemat Zamknięty [Moderator] - Savage

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzór

Staż na forum: Mój staż na forum nie jest najdłuższy, lecz jestem w stanie go poprawić w najbliższym czasie.

Ile dziennie czasu spędzasz na forum?: Potrafię spędzić przy komputerze od 4 do 6 godzin także przeglądanie forum nie będzie stanowiło problemu. Myślę że 2-4 to będzie norma.

Jak dobrze znasz ortografię?(0/10): Swoją ortografię oceniam na bardzo dobrą. Myślę że mogę ocenić ją na 8/10 

Dlaczego ty masz zostać Moderatorem?: Rekrutacja jest otwarta, czyli wychodzi na to że szukacie osób, które pomogą utrzymać sieć w dobrym stanie tym bardziej że dopiero wszystko się rozwija. Zawsze gdy pełniłem jakąś funkcje to nie na marne, zawsze starałem się wykonywać swoje obowiązki jak najszybciej oraz prawidłowo. Na innych sieciach counter strikowych nie było na mnie żadnych skarg i z tego co pamiętam to każdy był zadowolony z mojej pracy.

Czym twoim zdaniem zajmuje się Moderator?: Moim zdaniem moderator powinien robić wszystko żeby forum było cały czas aktywne czyli np. wstawiać posty, udzielać odpowiedzi użytkownikom itd. , powinien również pilnować kultury na shoutboxie, musi przenosić przestarzałe posty do kosza/archiwum oraz niezbyt lubiany wariant użytkowników sieci csowych moderator musi również dodawać ostrzeżenia (warny) jeżeli zajdzie taka potrzeba ^^

Czy pełniłeś już wcześniej funkcję Moderatora?: Tak, lecz częściej mogłem się wykazywać z rangą administrator, ponieważ zawsze pomagałem przy tworzeniu sieci. Dostawałem powiązane konto z mybb i działałem.

Znasz regulamin?: Jak najbardziej, starałem się czytać ze zrozumieniem Smile

10 reklam naszej sieci: Niestety 10 reklam nie dałem rady zrobić, lecz jeżeli będzie taka potrzeba nie będzie stanowiło mi to większego problemu.
Odpowiedz
jestem na wielkie tak myśle że warto dać ci szanse żebyś się wykazqać pomimo że reklamy są obowiązkowe ale myśle że to szypko nadrobisz
Odpowiedz
Jestem na TAK

+ podanie mnie Przekinuje bardzo estetycznie napisane
+ Chęć pomocy
+ mam nadzieje ze bedziesz aktywny i wejdziesz na nas ts sie poznac
+ mimo ze masz mało godzin an forum uwazam ze warto dac ci szanse
- brak reklam
Odpowiedz
Brak reklam oraz zbyt mała aktywność na forum JESTEM NEUTRAL POPRAW AKTYWNOŚĆ ORAZ ZRÓB REKLAMY
Odpowiedz
jestem na male tak

+wiek
+doswiadczenie
+chec pomocy
-Brak aktywnoci na forum i na ts
- brak reklam

moim zdeniem @Asteriks89yt przyjmie na ogres probny
Odpowiedz
Jestem na TAK

+ podanie mnie Przekinuje bardzo estetycznie napisane
+ Chęć pomocy