{\

}

Uczestnik tematu: mvcentariTemat Zamknięty Podanie na Moderatora [mvcentari]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
┏╋━━━━━━◥◣✿◢◤━━━━━━╋┓
                 » Miłego czytania! «
┗╋━━━━━━◢◤✿◥◣━━━━━━╋┛

------------------

» Wiek: 16

» Staż na forum: Dołączyłem w sumie dzisiaj, lecz nadrobię to w 100%
» Ile dziennie czasu spędzasz na forum?: 3-4 godzinny myślę, że tyle wystarczy, ale jak będzie więcej potrzeba to postaram się to wykonać.
» Jak dobrze znasz ortografię?(0/10): 7/10
» Dlaczego ty masz zostać Moderatorem?: Chodzi mi tutaj generalnie o pomoc. Szanse na otrzymanie tej posady są raczej nikłe, ze względu na mój wiek , który posiadam i to, że jest już kilku administratorów, ale chciałbym spróbować, ponieważ każda para rąk do pomocy się przyda. Jestem osobą wymagającą, ale też twardo dążącą do upragnionych celów, więc na szybką stratę zapału nie ma co liczyć. Jeśli otrzymam tą szansę postaram się jak najlepiej wykonywać moje obowiązki. Z aktywnością nie będzie raczej problemu. Współpracować w grupie również umiem, więc liczę na miłą współpracę.
» Czym twoim zdaniem zajmuje się Moderator?: Pomaganiem użytkownikom forum, pisaniem różnych postów, zajmowaniem się postami, oraz wykonywaniem reklam.
» Czy pełniłeś już wcześniej funkcję Moderatora?: Tak, pełniłem
» Znasz regulamin?: Tak, bardzo dobrze go znam.
» 10 reklam naszej sieci: Zrobię w miedzy czasie, ponieważ nie chce robić na razie kont na innych forach.

»»» Troszkę informacji o mnie, abyście mnie bardziej poznali: Jak już mówiłem, mam na imię Krystian i mieszkam w małym miasteczku w województwie Wielkopolskim. W wolnych chwilach rysuję, słucham muzyki oraz oczywiście gram w rozmaite gry. Jestem miły, pomocny, oraz podchodzę z dystansem do otoczenia. Staram się znaleźć z każdej sprawy jakieś wyjście i być sprawiedliwy wobec wszystkich. Mam nadzieję, że już wkrótce dołączę do grona waszej administracji.

------------------

◦ ◦  To tyle, liczę na pozytywną ocenkę co do podania!  ◦ ◦
Odpowiedz
Jestem na TAK

+ podanie mnie Przekinuje bardzo estetycznie napisane
+ Chęć pomocy
+ mam nadzieje ze bedziesz aktywny i wejdziesz na nas ts sie poznac
+ mimo ze masz mało godzin an forum uwazam ze warto dac ci szanse
Odpowiedz
Jestem na TAK

+ Chęć pomocy
Odpowiedz
Jestem na TAK

+ Chęć pomocy
Odpowiedz
jestem na tak podanie bardzo ładnie i przeirzyście napisane mimo że ogulnie nasz mało postó t myśle że to szypko nadrobisz
Odpowiedz
WIDZĘ DOBRE CHĘCI WIĘC DAM CI SZANSĘ JESTEM NA TAK LECZ POPRAW AKTYWNOŚĆ NA FORUM ORAZ ZRÓB REKLAMY ORAZ ODWIEDŹ OBA TSY KTÓRE MAMY NA FORUM
Odpowiedz
jestem tego zdania co @Cezar

czyi na TAk

pozdrawiam :d
Odpowiedz
tez jestesm na Tak ale dzisaj cie pszyjme
[Obrazek: Sygnatura.png]
Odpowiedz
[Obrazek: pzp.png]
[Obrazek: Sygnatura.png]
Odpowiedz
[Obrazek: tzz.png]