• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Uczestnik tematu: Policja to milicja???Temat Zamknięty Podanie na admina Only DD2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Thumbs Up 
    Nick : Policja to milicja???
    Doświadczenie :  Umiem odroznic dobrego gracza , od typowego cheatera który pisze na czacie że nie ma cheatów.pomimo że widać to jak cheatuje.
    Czemu ja ? : Dlatego że jest masa cheaterów. I to poprostu denerwuje jak widze że gracz odchodzi od serwa bo typek lata np na sh i aimie. lubie tez byc pomocnym,admin/moderator to ranga o którą trzeba zadbać, a nie wbić na serwer raz na tyg i miec wszystko ze tak to ujme za przeproszeniem "w dupie" . tez proboje byc w miłych stosunkach z graczami,i załogdzać sytuacje "złe".
    Ortografia : 9/10 
    Mogę również dawać na jakieś składki serwerowe Smile do 50zł.
    Coś o sobie : jestem kulturalny,nie przeklinam. Moje zainteresowanie to "Stunt","downhil" oraz piłka nożna,też crossy również jestem sumienny i nie jestem nerwowy, wręcz spokojny.Zapomniałem jeszcze jak postawię jakiś cel za wszelką cene muszę dojść do tego Smile
    Ile czasu mogę spedzić na serwerze dziennie ? : Poniedzialek-piatek : od 2h do nawet 12h.Sobota : 2h - 6h . Niedziela : 2h-4h.
    Dziękuje myśle że może mi się uda :0

Pozdrawiam administrację !
    Jestesm Na tak Masz GG czy cos Jakiś kontakt
    [Obrazek: sygnatura.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: