• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Uczestnik tematu: SlodzikPodanie o administatora Vruzzi

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Twój nick na TS3: Vruzzi

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 8

Ile czasu spędzasz na TS3: Nie wiem 2 h

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Tak

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Mam duze no mam wlasciciela na swoim ts3 i mysle ze jakies doswiadczenie mam umie robic rangi dawac ikony i znam sie na permisji.

Kontakt:GG 65227132

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
    Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?Tongueonieważ mało osób spędza czas na tsie i ja chciałbym dostać administatora ts i bym duzo czasu na nim byl.Oraz lubie sobie pogadaćSmile
    [Obrazek: 00IpU6L.png]
    Odpowiedz
    (05-30-2018, 11:00 PM)Slodzik napisał(a): Twój nick na TS3: Vruzzi 

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 8 --- Takiego dobrego kontaktu nie masz ponieważ spędzasz mało czasu na ts3

Ile czasu spędzasz na TS3: Nie wiem 2 h ---- jak można nie wiedzieć ile się spędza czasu (mało czasu)

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Tak ---- Jeżeli posiadasz Admina Na innym ts3 to po co ci tu ..

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 9  ----- jeżeli masz taką duża znajomość o ts3 to sprawdzimy co potrafisz ale założę się że tak skala to jest 2/10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Mam duze no mam wlasciciela na swoim ts3 i mysle ze jakies doswiadczenie mam umie robic rangi dawac ikony i znam sie na permisji. ---- masz duże bo posiadasz właściciel trochę śmieszna wypowiedz  drobną podstawę znasz .

Kontakt:GG 65227132 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak
    Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?Tongueonieważ mało osób spędza czas na tsie i ja chciałbym dostać administatora ts i bym duzo czasu na nim byl.Oraz lubie sobie pogadaćSmile  ---- jeżeli mało osób jest na ts3 to tych chcesz Admina ... zostawię to bez kom .rozmawiać może z nimi bez rangi też ranga nie uprawnia cie do rozmów z użytkownikami .

Moja OPINIA NA TEN TEMAT JESTEM NA NIE !

Poczekamy na Opinie Administracji !
    [Obrazek: giphy.gif]
    [Obrazek: giphy.gif]
    Odpowiedz
    Wielkie nie
    [Obrazek: sygnatura.png]
    Odpowiedz
    Uważam że masz średnie doświadczenie. Moim zdaniem powinieneś mieć zrobiony test na wina TS3 by inni mogli sprawdzić twoje umiejętności. Jestem na wielkie NIE.
    Odpowiedz
    uwazam zeby dac ci szanse jestem na wielkie TAK, mysle ze bys sie przydal w administracji ts3. Uwazam ze pownienies dolozyc cos do ts3
    Odpowiedz
    Jeżeli wspomoże sieć i będziesz na Tim spinka zapraszał swoich znajomych na naszego timspiku to jestem na wielkie tak
    Odpowiedz
    Jestem na Nie, moim zdaniem jesteś zamlody na administatora.
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: