• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Uczestnik tematu: SlodzikTemat Zamknięty Proba ostateczna na technika

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    1. Imię: Alan
    2. Wiek: 14
    3. Kontakt: GG 65227132/forum/TS
    4. Znajomość Regulaminu: Tak
    5. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Zmienić styl oraz wgrać lepsze rangi i szblony.
    6. Czy miałeś już moderatora lub pomocnika forum jeżeli tak to jakie masz doświadczenie?: Umiem wgrywać style oraz robić pasek boczny i szablony oraz wgrywać też chatboxa dla mnie to izi. Umiem też robić dział i poddziały.I u miem zajmować sie CSS I HTML 
    7. Dlaczego właśnie Ty miałbyś zostać Pomocnikiem Forum?: Dlatego ,że nie macie technika i go szukacie i poza mnie i Asteriksa nikt nie  u mi wgrywać stylów i szablonów.
    8. Czas Który poświecę dziennie na forum (około)4-5h
    [Obrazek: 00IpU6L.png]
    Odpowiedz
    A tutaj się mylisz kolego. Po za tym czegoś tutaj nie rozumiem. "Umiem wgrywać style oraz robić pasek boczny i szablony oraz wgrywać też chatboxa dla mnie to izi. Umiem też robić dział i poddziały."
    Co ty sobie wo-gule myślisz ? Jako technik powinieneś sprawnie posługiwać się CSS oraz HTML. Zamiast wgrać "Lepszego Stylu" powinieneś raczej przekodować TEN w taki sposób by był odpowiedni. A z tego co czytam to potrafisz jakieś 0.5% tego co wiedzieć można z samej podstawy.
    A no i coś jeszcze. Skoro potrafisz robić szablony no to po co chcesz wg wgrywać jakiś?
    Ok, to tyle wstępu.
    Po prostu na nie. Wszystko mówi samo przez siebie.
    [Obrazek: sygna2.png?i_dim=1366x768&app_id=web-cli..._version=6]
    Odpowiedz
    [Obrazek: pzo.png]
    [Obrazek: sygnatura.png]
    Odpowiedz
    [Obrazek: tzz.png]
    [Obrazek: sygnatura.png]
    Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: