• Posiadasz już konto? Zaloguj się
    Nie pamiętam hasła
  • Stwórz nowe konto

• Uczestnik tematu: HuSiTemat Zamknięty Podanie by HuSi

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Podanie by HuSi

Twój nick na TS3: HuSi

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 10/10

Ile czasu spędzasz na TS3: 4-6 Nieraz cały dzień było się !

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie Posiadam !

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8/10

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Tak Posiadam Doświadczenie z TeamSpeak 3

Kontakt:GG/FB/Telefon/Ts3/Steam

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Ponieważ miałem u was stanowisko i straciłem i chciałem wrócić spowrotem .Moja znajomosć z Administracją jest bardzo długa prawie od początku Powstania tych serwerowni .
    Pozdrawiam 
    Husi jak zawsze na tak
    ja też jestem na tak.
    Moim zdaniem kontakt z administracja nie jest 10/10 bo ani razu ze mna slowa nie zamieniles, wiec jak mozesz pelnic funkcje jak tylko z niektorymi gadasz.
    Powinienes sie tez dorzucic cos do tsa. Moim zdaniem brakuje kontaktu z administracja, jesli chodzi o mnie to ja nie dam ci niestety Tak, bo nawet ze pogadasz. Jestem na NIE ale to jest moje zdanie, czekam na wypowiedz innych.
    Ja takrze jestem niestety na nie bo nie wszystko co piszesz w podaniu to nie jest prawda bo kontakt na pewno jest na dzieśęć i brak jakiego kolejek kontaktu czy to gadu gadu czy fejsa
    Złożyłeś podanie ale nawet na forum cię nie ma w ogóle i nie jesteś aktywny na forum.
    (05-19-2018, 02:10 AM)Kleopatra napisał(a): Złożyłeś podanie ale nawet na forum cię nie ma w ogóle i nie jesteś aktywny na forum.

2.9. Zakaz offtopu oraz spamowania (można sobie na to pozwolić, oczywiście w granicach zdrowego rozsądku w odpowiednich działach).

to jest punkt z regulaminu a z tego co mi wiadomo odpowiadać pod "podanie można tylko raz"
    takie wiadomości proszę wysyłać priv
    Oczywiście ,że na... TAK
    [Obrazek: 00IpU6L.png]
    Zmienilqm zdanie jeśli to Dawid to na tak a jeśli naleśnik to na nie.
    Brak aktywnośći
    [Obrazek: tzz.png]
    [Obrazek: r6fOmpW.png]
    [Obrazek: pzp.png]
    [Obrazek: sygnatura.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
    Skocz do: